Rok 2010

První jarní vyjížďka u příleřitosti 10.narozenin MOTORROTY

Fotky z První vyjížďky 2010

V sobotu 8.5.2010 se uskutečnila každoroční První jarní vyjížďka. Byla spojena s oslavou 10. let od vzniku MOTORROTY, což je potřeba řádně oslavit. Na vyjížďku se sjelo něco okolo 150 strojů a ve 2 hodiny jsme vyrazili. Počasí se umoudřilo a celý den bylo pěkné slunečné počasí. Po návratu z vyjížďky se všichni občerstvili, najedli a napili. Odpoledne se tradičně téměř všichni rozjeli zaparkovat své jednoosé miláčky domů a připravit se na náročnou večerní akci. Jelikož se jednalo o oslavu, nevybíral se žádný vstup, ale většina lidí přinesla nějaký ten dárek. Dary byli různé, od dortů přes dřevěnou motorku až po málé živé prasátko, které jsme pojmenovali "Fanoušek". Ten mezi nás perfektně zapadl a ihned po vypuštěná z bedny do sebe začal klopit pivo. Večerní zábavu rozjela kapela STONE FACE a do ranních hodin to dotáhla kapela DARKEN ROCK. Obě kapely byly super a na jejich hity všichni pařili. Akce proběhla bez problémů, nikdo se nerval ani nedělal žádné jiné problémy, za což chceme všem poděkovat.

V pondělí 10.5.2010 to bylo přesně na den 10 let od vzniku MOTORROTY a proto jsme uspořádali další vyjížďku. Vrátili jsme se do starých dobrý časů a oprášili své fichtly, babety a jiná podivná vozítka, na kterých všichni z nás začínali. Sjelo se asi 35 těchto strojů a vyrazili jsme na vyjížďku přes 3 okresy. Přes malé problémy se podařilo dojet i zpět a to je hlavní.

Rok 2005

První jarní vyjížďka 2005

u příležitosti 5.narozenin MOTORROTY

První jarní vyjížďka 2005 se uskutečnila 14.5. 2005. Počasí bylo slunečné a kazil ho jen nepříjemný vítr. Kolem poledne se začaly sjíždět první stroje a okolo jedné hodiny jsme vyjeli.Vyjížďky se zúčastnilo něco okolo 80ti motorek. Projeli jsme se zhruba 40 km po okolí. Po návratu do bažiny se jako tradičně všichni začali pomalu rozjíždět domů, aby se mohli vrátit už beze strojů a také zapít ty 5. narozeniny MOTORROTY. Jelikož se jednalo o kulaté narozeniny, připravili jme pro návštěvníky malé překvapení v podobě veškerého piva co kdo vypil zdarma! K jídlu jsme připravili steaky a uzené makrely. Tuto akci považujeme za vydařenou a doufáme že s tím souhlasí i účastníci.

 

VI. Motošťouch

Ve dnech 1.-3.7. 2005 proběhl šestý ročník MOTOŠŤOUCHu. Místo konání je stále stejné, jako přízeň počasí. Po krásném slunečném týdnu se v pátek zatáhlo a začala z nebe padat voda. V pátek to díky počasí bylo s účastí slabší, dorazili však skalní příznivci a nálada byla navzdory počasí víc než dobrá. Večer to rozjela kapela SBK, po níž následovala mnohými očekávaná kapela MORČATA NA ÚTĚKU, která sklidila obrovský úspěch. Kvůli nízké účasti bylo zrušeno vystoupení výborné kapely ŘEMEN. Program samozřejmě zpestřovaly různé soutěže, které prověřily návštěvníky jak po fyzické, tak i psychické stránce. Po raním sobotním probuzení to nevypadalo také nijak moc růžově. Na vyjížďku se nás vydalo pouze okolo dvaceti motorek, ale po návratu se to vše obrátilo k lepšímu. Počasí se umoudřilo a vykouklo na nás slunce. Nakonec dorazilo něco okolo 200 motorek a  vystřídalo se tam okolo 800 lidí. Odpoledne to vše propuklo. Proběhlo několik soutěží, z nichž večer měla velký úspěch soutěž "plivání prasečích očí do dálky" , kterou vydržely jen silné žaludky. Jako každý rok jsme se snažily soutěže obměnit a myslím si, že letos se nám povedlo dokonale pobavit všechny soutěžící, ale i přihlížející.Odpoledne se uskutečnil seskok tří parašutistů přímo k areálu srazu. Sobotní hudební produkce stála taky za to. Zahrály kapely HELLFIRE, TŘI SESTRY rev. a CODA. Samozřejmostí je také nějaká ta erotika a večer završil ohňostroj. Letošní sraz jsme zhodnotili jako zdařilý, až na to, že 4 účastníci zkončili v nemocnici, což zapříčinilo zejména nadměrné požívání alkoholu, řízení v opilosti a provokace. Nakonec se vše obešlo bez trvalých následků a snad už se to nebude opakovat. Jelikož se nestalo nic závažného, není ohrožen další ročník našeho srazu a už teď se těšíme na příští rok!

 

Poslední vyjížďka 2005

Vyjížďka proběhla v sobotu 22.10. 2005. Počasí se nám docela vydařilo, a tak účast byla docela slušná. Vyjížďky se zúčastnilo kolem 60 motorek, což není špatné. Po vyjížďce probíhal již tradiční program (pití a jídlo) a narozdíl od předchozích ročníků večer zahrála živá kapelka, hlinecký SAXER. Tato poslední vyjížďka byla podle mého názoru jedna z nejlepších vůbec.

  

Ukončení sezóny 2005

Dne 3. prosince 2005 se uskutečnilo již potřetí v Hamrech v hostinci U Zvolánků UKONČENÍ SEZÓNY 2005. Tuto akci navštívilo přibližně 100 lidí, což je o něco méně než loni. Jak je již tradicí, každý na přivítanou hned u vchodu vyfasoval panáka něčeho dobrého. Poté to pořádně rozbalila kapela ŘEMEN, která téměř všechny zvedla ze židlí a to až do ranních hodin. O půlnoci se losovala tombola ze slosovatelných vstupenek o zajímavé ceny, ze kterých měli určitě výherci radost. Tato akce se podle mého názoru vyvedla na 100% podle našeho očekávání.Všem děkujeme za účast a těšíme se na další akce.

 

 

Rok 2004

První jarní vyjížďka 2004

u příležitosti 4.narozenin MOTORROTY

První jarní vyjížďka 2004 proběhla 8.5. 2004. I přes nepříznivé předpovědi počasí to nakonec dopadlo dobře. Od rána bylo oblačno, ale odpoledne se vyjasnilo. Po obědě se začali sjíždět první motorky a odjezd byl stanoven na 13:00. Jelikož se ještě po jedné hodině trousili opozdilci, trošku jsme se zdrželi ale nakonec jsme přeci jenom vyjeli. Jelikož jsme nevěděli, jak nám bude počasí přát, zvolili jsme kratší trasu (asi 30km).V koloně jelo asi 50 motorek různých značek a kubatur. Po návratu se jako tradičně téměř všichni rozjeli domů a sváželi se zpět auty, aby mohli ty narozeniny řádně zapít. Večer sice začalo pršet, ale to nám vůbec nevadilo, protože pod našim novým přístřeškem a stanem nám ani voda nevadí. Akce proběhla celkem klidně bez trvalých následků.

  

V. Motošťouch

O víkendu 2.–4.7. 2004 se uskutečnil již pátý ročník moto srazu pod názvem V.MOTOŠŤOUCH , který se konal kde jinde než ve Studnici u Hlinska. Jako obvykle počasí opět nezklamalo. V pátek sice nic moc, ale v sobotu už se počasí docela vydařilo. Sjelo se zde něco okolo 200 motorek. V pátek večer zahráli kapely Stresor, Dragon a do ranních hodin dohrála kapela Altracent . Produkci kapel střídaly nejrůznější soutěže, jako například pití piva brčkem, páka, pojídání chlebíčku …  Po sobotním probuzení většina účastníků neomylně zamířila ke stánku s česnekovou polévkou. Když se všichni pořádně najedli, vyrazili jsme na vyjížďku na asi 25 km vzdálené letiště, kde jsme pro účastníky připravili sprint na 300m v několika kategoriích. Poté vystoupil stuntrider Aleš Polák, který sklidil velký úspěch. Po návratu začal další program srazu tvořený nejrůznějšími soutěžemi jako přetlačování motorek, tyčka, pomalý sprint, hod pístem, pro ženský nasazování prezervativu na čas. Proběhlo zde také první kolo soutěže pro ženský MISS MOTO, která bude pokračovat i na jiných srazech a hlavní cenou ve finále bude motocykl Halley Davidson. Soutěže byly samozřejmě střídány vystoupením kapel SBK, Torzo, Kiss revival, a Řemen. Samozřejmě, že nemohla chybět ani erotika, a tak byl k vidění pánský i dámský striptýz. Sraz proběhl bez jakýchkoli problémů, za což bychom chtěli poděkovat hlavně všem účastníkům, kteří na tom měli velkou zásluhu. Děkujeme také spřátelenému klubu Notor Motors za výbornou melounovou show. Účastníci byli podle ohlasu nadmíru spokojeni a MOTORROTA samozřejmě také. Příští, již VI. MOTOŠŤOUCH, proběhne zhruba ve stejném termínu jako obvykle ve Studnicích. Těšíme se na Vaši hojnou účast, jako tomu bylo doposud.

 Tom a Oněgin

 

Poslední vyjížďka

Vyjížďka proběhla v sobotu 9.10. 2004. Jelikož jsem právě tento den měl bouračku a radši jsem se válel v nemocnici, tak toho vím jen velmi málo z vyprávění a fotek taky není moc. Počasí se netvářilo nic moc, byla zima a vypadalo to na déšť. Proto byla zvolena kratší trasa vyjížďky. Zúčastnilo se jí asi 35 motorek. Po návratu se prý vyjasnilo. No a jako tradičně se potom pilo, pilo, jedlo a pilo.

  

Ukončení sezóny 2004

Dne 3. prosince 2004 se uskutečnilo již podruhé v Hamrech v hostinci U Zvolánků UKONČENÍ SEZÓNY 2004. Tuto akci navštívilo přibližně 110 lidí, což nás příjemně překvapilo. Jak je již tradicí, každý na přivítanou hned u vchodu vyfasoval panáka něčeho dobrého. Poté to pořádně rozbalila kapela ŘEMEN, která téměř všechny zvedla ze židlí a to až do ranních hodin. O půlnoci se losovala tombola ze slosovatelných vstupenek o zajímavé ceny, ze kterých měli určitě výherci radost. Tato akce se podle mého názoru vyvedla na 100% podle našeho očekávání.Všem děkujeme za účast a těšíme se na další akce.

 

 

Rok 2003

3. narozeniny MOTORROTY

Narozeniny MOTORROTY se konaly v sobotu 10.5.2003. Byla to soukromá akce pro naše známé a kamarády. Od rána jsme se všichni modlili, aby již tak mizerné počasí alespoň vydrželo a nezačalo pršet. Hned v brzkých odpoledních hodinách se začaly sjíždět první jednostopé stroje. Nakonec se jich zde sjelo přibližně 60. V odpoledních hodinách na nás neočekávaně vykouklo sluníčko, a tak i nálada se zlepšila. Náladu jsme zlepšovali i jinými prostředky, jako třeba více či méně alkoholickými  nápoji. Samozřejmě že pití bylo dost a jídla o nic míň. Určitě nikdo si nemohl stěžovat, že by neměl co jíst nebo pít! Velikou radost kromě hojné účasti nám udělala také banda kamarádek, jejichž drahé polovičky odjely na dovolenou do Maďarska. Nejenom že přijeli samy, když ti lívanci si radši jedou do Maďarska než k nám, ale hlavně nám přivezly nádherný dárek, který jsme opravdu nečekali. Byl to dort ve tvaru motoru z HD. Nejenom že dobře vypadal, ale taky moc dobře chutnal. Dalším příjemné překvapení přivezl Boušák. Jeho pantáta nám složil k této příležitosti moc pěknou báseň. (zde si ji můžete přečíst). No a dále už jsme jenom pili a hodovali, a jestli jsme ještě neumřeli, tak tam hodujeme dodnes.

 

IV. Motošťouch

Tento sraz proběhl 4. – 6.7. 2003. Počasí bylo tradiční (občas slunce, občas déšť). Za ten víkend se zde vystřídalo něco okolo 200 mašin a kolem 700 lidí. Věříme, že tento počet by byl při lepším počasí vyšší. I přes nepřízeň počasí musíme tuto akci hodnotit kladně.Hlavní je, že se snad všichni dobře bavili. Letos jsme jim totiž připravili velmi bohatý program a mnoho nových originálních soutěží. Po oficiálním zahájení pátečního večera zahrála kapela ARTERY, kterou střídaly různé soutěže. Poté vystoupila kapela ELBERETH a o půlnoci následoval striptýz. Sobotní den jsme zahájili vyjížďkou do nedaleké Skutče, které se zúčastnilo 102 mašin a 6 tříkolek. Ve Skutči jsme zhlédli exhibici mistra ČR ve stuntridingu 2002 Máry „MASÉRA“ Matouška. Vyjížďku však pokazil déšť při zpáteční cestě. Po návratu a usušení pokračoval den různými soutěžemi jako např. hod pístem, tyčka, pití mléka na čas, pojídání melounu naloženého v rumu … Večer to rozbalila kapela ALTRACENT, poté kapela DE BILL HEADS a do časných ranních hodin kapela STRESOR. O půlnoci byla k shlédnutí lesbie show v podání dvou velmi pěkných blondýnek a pro ženský vystoupil striptér „masér Franta“. Poté oblohu rozzářil vyvedený ohňostroj. Tento sraz až na počasí se vydařil, a doufáme, že příští rok na V. Motošťouchu nám bude přát počasí a Vy nás podpoříte svou účastí ve větším počtu. Určitě na příští rok pro Vás vymyslíme zajímavý program a nudit se určitě nebudete.

 

 Ukončení sezóny 2003

Ukončení sezóny 2003 proběhlo 13.12. 2003. K tomuto účelu jsme si zapůjčili sál v Hamrech (2 km od Studnic). Zajištění veškerého občerstvení jsme přenechali místní hospodě U Zvolánků. Jako tradičně na těchto akcích zahrála kapela ARTERY. Každý návštěvník opět dostal panáka grátis a další novinkou byli slosovatelné vstupenky o nejrůznější ceny. O této akci se nemůžu moc rozepisovat, protože si toho moc nepamatuji (určitě nejsem sám), ale z doslechu vím, že se všichni dobře bavili, pivo a medovina tekli proudem a to až do časných ranních hodin. Jako tradičně se tato akce obešla bez jakýchkoli konfliktů a rvaček.

 

 

Rok 2002

Ukončení sezóny 2002

Ukončení sezóny 2002 proběhlo 16.11.2002. K tomuto účelu jsme si zapůjčili sál ve Studnicích. Zajištění veškerého občerstvení jsme přenechali místní hospodě. Z tohoto důvodu tato akce byla vyjímečná. My jsme se mohli, na rozdíl od jiných akcí které pořádáme, také bavit a řádně sezónu ukončit se svými přáteli a všemi spřízněnými dušemi, které nás podpořili svojí účastí. K poslechu a tanci zahrála chotěbořská kapela Artery, která měla veliký úspěch.Vstupné bylo pouze 50Kč. Každý z nově příchozích navíc dostal Jima Beama z nerezového panáka ve tvaru pístu, kterého vyrobil Fanánek, když se zase v práci nudil. Navštívili nás například motokluby Stiny silnic, Chotěbořská Motoparta, Horké metly, motoklan Chlumětín, ale také kamarádi a známí, kteří pravidelně navštěvují naše akce. Někteří účastníci přespávali na sále a opouštěli nás až v neděli dopoledne.Tato akce se obešla bez rvačky nebo podobných incidentů a podle našeho názoru se všichni výborně bavili, proto jsme ji všichni uznali za povedenou a zřejmě v těchto akcích budeme pokračovat.